Realizacje

Przykłady zamontowanych pomp ciepła ESTIA
image

Dom 198 m2

Prezentujemy realizację montażu w niemal 200m² nowoczesnym domu. Przy tym zleceniu wykonaliśmy także montaż wentylacji mechanicznej oraz nowoczesne inteligentne sterowanie ogrzewaniem i wentylacją.

Zobacz szczegóły

image

Dom 198 m2 z garażem

Oto nasza kolejna realizacja instalacji pompy ciepła Toshiba Estia, tym razem w zestawie z rekuperatorem Aeris, w domu jednorodzinnym o powierzchni 198m² z garażem.

Zobacz szczegóły

image

Inteligentny dom

Jesteśmy w trakcie ciekawej realizacji - pompa ciepła Toshiba Estia będzie częścią systemu w tzw. inteligentnym domu. Zimą pompa ciepła będzie wykorzystywana do grzania, a latem do chłodzenia domu poprzez klimakonwektory.

Zobacz szczegóły

image

Mieszkanie 91 m 2

To nasza kolejna realizacja z wykorzystaniem energooszczędnej pompy ciepła Toshiba Estia w połączeniu ze zbiornikiem ciepłej wody "zbiornik w zbiorniku" i innowacyjną pompą cyrkulacyjną Wilo Star.

Zobacz szczegóły

image

Dom 130,7 m 2

Energooszczędność pomp ciepła typu powietrze-woda marki Toshiba Estia w połączeniu ze zbiornikiem ciepłej wody "zbiornik w zbiorniku" i innowacyjną pompą cyrkulacyjną Wilo Star.

Zobacz szczegóły

image

Dom 120 m 2

Prace montażowe pompy ciepła oraz wykonanie instalacji hydraulicznych z uruchomieniem trwały 2 dniMontaż pompy ciepła w domku o powierzchni 120 m2!

Zobacz szczegóły

image

Dom 180 m 2

Montaż odbył się w lipcu 2010r. w Szreniawie k/Poznania. Pompę Toshiba Estia zainstalowano w domu jednorodzinnym o powierzchni 180m 2.

Zobacz szczegóły

image

Dom 240 m 2

Montaż odbył się w podpoznańskiej miejscowości. Właściciel domu o powierzchni 240 m2 postanowił zmienić ogrzewanie gazowe na pompę ciepła Toshiba Estia.

Zobacz szczegóły